25 yıllık deneyim

GÜNPEN

Kurumsal

Günpen, 25 yıldan fazla sürelik bir deneyimle, plastik, alüminyum, demir pencere-kapı üretimi ve  motajını yapan, plastik pencere konusunda ise Egepen’ in önemli  üretici bayiilerinden biri olmuştur. 1989dan bu yana özellikle kendini ispatlamış teknik ekibi ve en modern makine – montaj teçhizatı ile geleceğe yönelik olarak, düşünü kurabildiğiniz imalatlarımızla ilgili her konuda çözüm getirmeye devam ediyoruz.

1989 yılında Günaydın Ticaret adıyla kurulan firmanın adı 1992 yılında Günpen olarak değiştirilmiş ve bugünkü adresine taşınmıştır.

Günpen Ltd Şti. 1989 yılından beri pencere – kapı piyasasında mal ve hizmet üretmeye devam etmektedir. Müteahhitler ve mimarlık bürolarıyla ortak çalışma alanları geliştirmekte, iştigal konusu ile ilgili her türlü hizmeti üretmeye çalışmaktadır.

Firmamız kısa zamanda kar ederek piyasadan faydalanmak yerine, uzun zamanda az kar elde ederek güvenilir olmayı ön planda tutmaktadır. Bu amaçla imalatı en üst kalitede tutarak, montaj malzemelerinin ise en kaliteli olanlarını tercih ederek yıllar içinde, müşterilerinin servis gereksimini en alt düzeyde tutmaya özen göstermektedir.

Günpen Ltd Şti. 2000 yılından beri montajını yapmakta olduğu camlama sistemlerinin imalatına da 2012 yılında başlamıştır. Albert Genau markasını seçmekteki amaç ise, yine malzeme kalitesinden ve firma ciddiyetinden kaynaklanmaktadır. Bu konuda da en az servis gereksinimi olacak şekilde kaliteli malzeme ile imalata devam etmektedir.

Müşteri portföyümüz, bugüne kadar binlerle ifade edilmekle birlikte, aynı kişi tarafından birçok defa tercih edilmekteyiz.

Eleman

İmalat ve montaj elemanlarımızı, en az hata ile imalat yapabilmeleri için, devamlı olarak eğitime yönlendirerek, bilgi, iş tecrübesi ve kaliteyi ön planda tutabilmeyi başarıyoruz.

Kalite, sadece malzemeyle ölçülmez

Kalite insan elinden çıkar. Müşteriye iyi hizmet verme aşamasına, sadece kaliteli malzeme ve işçilikle imalat yaparak ulaşılamıyor. Kaliteli montaj işimizin en önemli ayağıdır. Bu aşamada tecrübeli montaj elemanlarımız, istediğimiz kaliteye ulaşmak için, kaliteli montaj malzemesiyle planlanana uygun şekilde ve zamanda  işlerini bitirme eğitimini de almışlardır.  

Farklı Malzeme ve Teklifler

Müşterilerimizden ve birlikte çalıştığımız, çalışacağımız müteahhit ve mimarlardan gelecek her türlü yeni malzemelerle, farklı tekniklerle çalışma tekliflerine de açığız.

Yazıhane, İmalathane ve montaj

96 m2 yazıhane ve ürün örneklerini görebileceğiniz, farklı seçenekleri yaratabileceğiniz merkezimiz ile yine Maltepe E5 üserindeki 330 m2 imalathanemizde siz müşterilerimize hizmete devam ediyoruz.

Bizi aradığınız anda size hizmet vermeye hazırız.  Satış  yerimiz – yazıhanemiz tasarımdan ısı ve ses yalıtımına ve güvenliğe kadar size her konuda yardımcı olur ve hizmetleri ile her zaman yanınızdadır. Egepen ve Thyssen  profillerini  teknik şartnamelerine göre isteklerinize cevap veren bitmiş pencere haline getirerek. evinize monte edilmeye hazırlıyoruz.   Montaj ekiplerimiz de bu andan başlayarak size en modern ekipmanla, zamanında sorunsuz inşaat süreci yaşatırlar.  Eğitimli çalışanlarımız,  evinizde, montaj öncesinde,  yeni donanımınıza alışma sürecinde ve montaj sonrasında da her türlü teknik desteği size verirler.

Montaj bölgesi

Başta İstanbul  olmak üzere çevre illere, Trakya, Çanakkale, İzmir, Muğla ve Antalya yörelerine montaj için gidebiliyoruz.